Home

Nieuws

Gemeenteraad

Rekenkamer gemeente Zundert

Burgers aan het woord

Bestuurlijke informatie

Contact

 

Contactgegevens raadsleden

CDA
De heer L.C.M. van den Broek
Stuivezandseweg 39d
4882 NG Klein Zundert
tel. 06-22497125
l.vdbroek@zundert.nl
De heer J.M. Aarts
Hoefstraat 6
4891 SE Rijsbergen
tel. 06-48673905
j.aarts@zundert.nl
De heer G.J.C. Paulussen
Molenstraat 28
4881 CS Zundert
tel. 06-29067556
g.paulussen@zundert.nl
Mevrouw F.J. C. Ruiter-Nouws
Waaijenbergstraat 17
4881 NB Zundert
tel. 06-18739876
f.nouws@zundert.nl
VVD
De heer F. Vreijsen
Nassaustraat 2
4891 ZZ Rijsbergen
tel. 076-5962517
f.vreijsen@zundert.nl
Mevrouw R.J.J. Oostvogels
Blokenstraat 12a
4885 JH Achtmaal
tel. 06-42610050
r.oostvogels@zundert.nl
De heer B. Arnouts
Katerstraat 54
4881 AS Zundert
tel. 06-42610050
b.arnouts@zundert.nl
De heer F.W. Paludanus
Spechtstraat 39
4898 WV Zundert
tel. 06-10760972
f.paludanus@zundert.nl
Dorpsbelangen

De heer M.J.J. de Bruijn
Schoolakker 1
4891 CX Rijsbergen
tel. 076-5962120
r.dbruijn@zundert.nl
Mevrouw C.J.M. Timmers
Ettensebaan 25
4891 TG Rijsbergen
tel. 076-5416907
i.timmers@zundert.nl
De heer A.J.M. van Exsel
Paandijksestraat 8
4891 PV Rijsbergen
tel. 076-5962392
a.vexsel@zundert.nl
Ondernemend Platteland

Mevrouw P.A.J.M. Kools- Hereijgers
Nieuwmoerseweg 21
4885 KJ Achtmaal
tel. 076-5985398
e.kools@zundert.nl
Mevrouw L.J.C. Michielsen
Van den Berghstraat 18
4885 AH Achtmaal
tel. 06-41419577
l.michielsen@zundert.nl
De heer J.A.E. Willemsen
Biggelaarstraat 1
4881 JA Zundert
tel. 06-51426755
j.willemsen@zundert.nl
D66 Zundert
Mevrouw L. van Wijk
Prinsenstraat 16
4881 VB Zundert
tel. 06-17418166
l.van.wijk@zundert.nl

De heer T.H.F. de Beer
Kerkakkerstraat 32
4891 AG Rijsbergen
tel. 06-10277699
t.de.beer@zundert.nl

Onafhankelijke Partij Zundert

De heer A.A.M. Gulden (fractievoorzitter)
Huisakkerstraat 1
4891 ZM Rijsbergen
tel. 06-53705165
a.gulden@zundert.nl

Mevrouw H.M.C. Jorissen-Oomen
Kleine Heistsraat 16/K222
4884 ME Wernhout
tel. 06-44694380
l.jorissen-oomen@zundert

Lokaal Perspectief

De heer G.F.J. Aerts
Hogestraat 24
4891 CB Rijsbergen
tel. 06-51511449
g.aerts@zundert.nl

Speciale aandacht

Gratis cursus Politiek Actief voor inwoners
Aanbeveling nieuwe burgemeester Zundert is bekend
Vergaderschema gemeenteraad 2019
Geluidsopnamen vergaderingen
2009 InternetXP webdiensten