Home

Nieuws

Gemeenteraadsverkiezingen 2018

Gemeenteraad

Burgers aan het woord

Bestuurlijke informatie

Contact

 

Contactgegevens raadsleden

CDA
De heer A.F. Zopfi
Molenstraat 142
4881 GE Zundert
tel. 076-5977463
t.zopfi@zundert.nl
De heer J.M. Aarts
Hoefstraat 6
4891 SE Rijsbergen
tel. 06-48673905
j.aarts@zundert.nl
De heer L.C.M. van den Broek
Luitertweg 30
4882 TD Zundert
tel. 076-5976668
l.vdbroek@zundert.nl
De heer G.J.C. Paulussen
Molenstraat 28
4881 CS Zundert
tel. 076-5979836
g.paulussen@zundert.nl
VVD
De heer L.L.J. Geus
Het Laar 30
4881 DS Zundert
tel. 076-5970588
l.geus@zundert.nl
De heer F. Vreijsen
Nassaustraat 2
4891 ZZ Rijsbergen
tel. 076-5962517
f.vreijsen@zundert.nl
Mevrouw R.J.J. Oostvogels
Blokenstraat 12a
4885 JH Achtmaal
tel. 06-42610050
r.oostvogels@zundert.nl
De heer B. Arnouts
Katerstraat 54
4881 AS Zundert
tel. 06-42610050
b.arnouts@zundert.nl
Dorpsbelangen
De heer J.C.M. de Beer
Roosendaalsebaan 2a
4885 JK Achtmaal
tel. 076-5985942
j.de.beer@zundert.nl
De heer M.J.J. de Bruijn
Schoolakker 1
4891 CX Rijsbergen
tel. 076-5962120
r.dbruijn@zundert.nl
Mevrouw C.J.M. Timmers
Ettensebaan 25
4891 TG Rijsbergen
tel. 076-5416907
i.timmers@zundert.nl
Ondernemend Platteland
Mevrouw P.A.J.M. Kools- Hereijgers
Nieuwmoerseweg 21
4885 KJ Achtmaal
tel. 076-5985398
e.kools@zundert.nl
Mevrouw L.J.C. Michielsen
Van den Berghstraat 18
4885 AH Achtmaal
tel. 06-41419577
l.michielsen@zundert.nl
De heer J.A.E. Willemsen
Biggelaarstraat 1
4881 JA Zundert
tel. 06-51426755
j.willemsen@zundert.nl
D66 Zundert
Mevrouw L. van Wijk
Prinsenstraat 16
4881 VB Zundert
tel. 06-17418166
l.van.wijk@zundert.nl

De heer T.H.F. de Beer
Kerkakkerstraat 32
4891 AG Rijsbergen
tel. 06-10277699
t.de.beer@zundert.nl

Onafhankelijke Partij Zundert

De heer A.A.M. Gulden (fractievoorzitter)
Huisakkerstraat 1
4891 ZM Rijsbergen
tel. 06-53705165
a.gulden@zundert.nl

Mevrouw H.M.C. Jorissen-Oomen
Kleine Heistsraat 16/K222
4884 ME Wernhout
tel. 06-44694380
l.jorissen-oomen@zundert

Lokaal Perspectief

De heer G.F.J. Aerts
Hogestraat 24
4891 CB Rijsbergen
tel. 06-51511449
g.aerts@zundert.nl

Speciale aandacht

Agenda Het Besluit d.d. 04-12-2018 om 20.00 uur
Agenda De Ronde hal d.d. 18-12-2018 om 20.00 uur
Agenda De Ronde Hal d.d. 19-12-2018 om 20.00 uur
Raad Zundert start benoemingsprocedure voor een nieuwe burgemeester
Vergaderschema gemeenteraad 2019
Geluidsopnamen vergaderingen
2009 InternetXP webdiensten