Home

Nieuws

Gemeenteraad

Rekenkamer gemeente Zundert

Burgers aan het woord

Bestuurlijke informatie

Contact

 

NIEUWE GEMEENTERAAD IN BEELD

In de Gemeentewet is vastgelegd dat de gemeenteraad een gedragscode integriteit voor bestuurders dient vast te stellen. Onder bestuurders worden de raadsleden, de burgerleden, de wethouders en de burgemeester verstaan. In de gedragscode staan spelregels om Zundert op een integere manier te besturen.

Zo zijn de raad- en burgeleden verplicht alle betaalde en onbetaalde nevenfuncties die zij naast hun raadslidmaatschap hebben, openbaar te maken. Ook is in de gedragscode onder meer het aannemen van geschenken geregeld.

De volledige tekst van de gedragscode is te vinden onder bestuurlijke informatie/digitaal handboek.

In bijgaand overzicht treft u de nevenfuncties van de raadsleden.

 

 

CDA

CDA - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer L.C.M. (Louis) van den Broek (fractievoorzitter)
Stuivezandseweg 39d
4882 NG Klein Zundert
tel. 06-22497125
l.vdbroek@zundert.nl 





CDA

CDA - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer J.M. Aarts
Hoefstraat 6
4891 SE Rijsbergen
tel. 06-48673905
j.aarts@zundert.nl





CDA

CDA - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer G.J.C. (Gert-Jan) Paulussen
Molenstraat 28
4881 CS Zundert
tel. 06-29067556
g.paulussen@zundert.nl




CDA

CDA - © 2019 Gemeenteraad Zundert
Mevrouw F.J.C. (Freya) Ruiter - Nouws
Waaijenbergstraat 17
4881 NB Zundert
tel. 06-18739876
f.nouws@zundert.nl




 

VVD

VVD - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer L.L.J. (Lauran) Geus (fractievoorzitter)
Molenstraat 92a
4811 CT Zundert
tel. 06-22708922
l.geus@zundert.nl




VVD

VVD - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer F.M.A.P. (Floor) Vreijsen
Nassaustraat 2
4891 ZZ Rijsbergen
tel. 076-5962517
f.vreijsen@zundert.nl



 

VVD

VVD - © 2019 Gemeenteraad Zundert
Mevrouw R.J.J. (Rachel) Oostvogels
Blokenstraat 12a
4885 JH Achtmaal
tel. 06-12329669
r.oostvogels@zundert.nl




VVD

VVD - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer B. (Bas) Arnouts
Katerstraat 54
4881 AS Zundert
tel. 06-42610050
b.arnouts@zundert.nl




Dorpsbelangen

Dorpsbelangen - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer M.J.J. (Rene) de Bruijn (fractievoorzitter)
Schoolakker 1
4891 CX Rijsbergen
tel. 076-5962120
r.dbruijn@zundert.nl




Dorpsbelangen

Dorpsbelangen - © 2019 Gemeenteraad Zundert
Mevrouw C.J.M. Timmers
Ettensebaan 25
4891 TG Rijsbergen
tel. 06-51327647
i.timmers@zundert.nl





Dorpsbelangen

Dorpsbelangen - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer A.J.M. (Ad) van Exsel
Paandijksestraat 8
4891 PV Rijsbergen
tel. 076-5962392
a.vexsel@zundert.nl






Ondernemend Platteland (ONPL)

Ondernemend Platteland (ONPL) - © 2019 Gemeenteraad Zundert
Mevrouw P.A.J.M. (Ellie) Kools - Hereijgers (fractievoorzitter)
Nieuwmoerseweg 21
4885 KJ Achtmaal
tel. 076-5985398
e.kools@zundert.nl






Ondernemend Platteland (ONPL)

Ondernemend Platteland (ONPL) - © 2019 Gemeenteraad Zundert
Mevrouw L.J.C. Michielsen
Van den Berghstraat 18
4885 AH Achtmaal
tel. 06-41419577
l.michielsen@zundert.nl






Ondernemend Platteland (ONPL)

Ondernemend Platteland (ONPL) - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer J.A.E. (Jos) Willemsen
Biggelaarstraat 1
4881 JA Zundert
tel. 06-51426755
j.willemsen@zundert.nl






D66

D66 - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer T.H.F. (Take) de Beer (fractievoorzitter)
Kerkakkerstraat 32
4891 AG Rijsbergen
tel. 06-10277699
t.de.beer@zundert.nl






D66

D66 - © 2019 Gemeenteraad Zundert
Mevrouw L. (Leezan) van Wijk
Prinsenstraat 16
4881 VB Zundert
tel. 06-17418166
l.van.wijk@zundert.nl








Onafhankelijke Partij Zundert (OPZ)

Onafhankelijke Partij Zundert (OPZ) - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer A.A.M. (Andre) Gulden (fractievoorzitter)
Huisakkerstraat 1
4891 ZM Rijsbergen
tel. 06-53705165
a.gulden@zundert.nl






Onafhankelijke Partij Zundert (OPZ)

Onafhankelijke Partij Zundert (OPZ) - © 2019 Gemeenteraad Zundert
H.M.C. (Linda) Jorissen-Oomen
Kleine Heistraat 16/K222
4884 ME Wernhout
tel. 06-44694380
l.jorissen-oomen@zundert.nl






Lokaal Perspectief

Lokaal Perspectief - © 2019 Gemeenteraad Zundert
De heer G.F.J. (Geert) Aerts (fractievoorzitter)
Hogestraat 24
4891 CB Rijsbergen
tel. 06-51511449
g.aerts@zundert.nl

Speciale aandacht

Agenda Het Besluit d.d. 09-04-2019 om 20.00 uur
Agenda De Ronde d.d. 16-04-2019 om 20.00 uur
Agenda De Ronde d.d. 17-04-2019 om 20.00 uur
Mevrouw L.C. Poppe-de Looff is benoemd tot waarnemend burgemeester
Prijswinnaars kleurwedstrijd bekend
Vergaderschema gemeenteraad 2019
Geluidsopnamen vergaderingen
2009 InternetXP webdiensten